Основні моменти під час процесу подання заявки на конкурс програми Horizon 2020

 

1. Як надіслати свою пропозицію…?

 

Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсі програми Horizon 2020, який найбільше Вам сподобався або відповідає Вашій ідеї, Ви повинні подати пропозицію до кінцевого терміну подачі — Deadline (зазначається майже у кожній конкурсній пропозиції). Портал учасника (Participant Portal) має чіткі інструкції, які допоможуть Вам пройти процес подання заявки. Система сайту Європейської Комісії зараз стала простішою, ніж будь-коли – оскільки все відбувається в електронному вигляді і не потребує надсилання паперового варіанту справи чи особисту присутність заявника, як, наприклад, було раніше.

Всі пропозиції подаються он-лайн через Інтернет.

 

2. Як знайти своїх партнерів для створення консорціуму…?

 

Досить велика кількість конкурсних пропозицій ЄС вимагають створення команди (консорціуму) щонайменше з 3 (трьох) зарубіжних партнерів. Якщо Вам потрібна допомога у визначенні потенційного партнера з певними компетенціями, можливостями або досвідом, скористайтеся параметрами пошуку партнерів, наприклад як:

СORDIS;

Participant Portal-Search Partners;

National Contact Points;

Enterprise Europe Network.

 

3. Оцінка експертами…

 

Після закінчення терміну подачі (Deadline) усіх конкурсних пропозицій, починається оцінювання Ваших заявок групою незалежних фахівців (експертів), які виступають професіоналами, кожний у своїй сфері. Група експертів перевіряє кожну пропозицію на перелік критеріїв, для того, щоб переконатися, що саме Ваша заявка на відповідний конкурс є найбільше актуальною та заслуговує на отримання фінансування серед інших конкурентів.

 

4. Грантова угода…

 

Після того, як Ваша пропозиція пройде етап оцінювання групою незалежних експертів (а це тривалість близько 5 (п’яти) місяців), заявники будуть проінформовані про власний результат. Після цього Європейська Комісія складає з кожним учасником консорціуму виграшної заявки Грантову угоду (Grant Agreement). Грантова угода підтверджує, які саме дослідження та інноваційні заходи будуть проводитися; тривалість Вашого проекту; бюджет, ставки та витрати; внесок Європейської Комісії; всі права та обов’язки та інше.

Строк дії підписання Грантових угод, як правило, становить 3 (три) місяці.

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.