Вcе, що необхідно знати про програму ЄС з досліджень та інновацій HORIZON 2020

Розпочався третій етап рамкової програми ЄС Horizon 2020. Ще 30 млрд. євро чекають на своїх «власників» та залишаються нерозподіленими. Перемогти у конкурсах програми Horizon 2020 та отримати фінансування на розвиток власної справи можуть впевнено й українські компанії.

  

Що необхідно знати про основні організаційні, правові та фінансові аспекти рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій Horizon 2020, щоб повірити у власні сили, зареєструвати свій проект он-лайн та перемогти?

Читайте далі та дізнайтеся більше з наших наступних матеріалів…

 

 

У 2015 році Україна стала асоційованим членом рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій Horizon 2020. Дане членство надало українським учасникам рівноправний статус з їхніми європейськими партнерами, про що свідчить активність українських організацій у даній програмі. (1 190 компаній підготували та подали на розгляд 915 проектних пропозицій і з них майже 70 проектів стали успішними та отримали бажане фінансування).

  

  Більш детально про компанії-переможці з України ми напишемо у наступному матеріалі, а зараз, для прикладу, лише деякі з них:

 

Якщо і Ваш проект заслуговує на увагу – не гайте часу! Дізнайтеся який саме шлях довелося пройти компаніям-переможцямАле спочатку визначте свою тематику в конкурсах.

 

   Програма Horizon 2020 складається з наступних 9-ти напрямків:

 

  1. Excellence Science – «Передова наука»;
  2. Industrial Leadership – «Промислове лідерство»;
  3. Societal Challenges – «Соціальні виклики»;
  4. Spreading Excellence and Widening Participation – «Поширення передового досвіду та розширення права участі»;
  5. Science with and for Society – «Наука разом з і для суспільства»;
  6. European Innovation Council (EIC) Pilot – «Європейська Інноваційна Рада» (пілотні гранти);
  7. Focus areas – «Фокус напрямки» — (вузьконаправлені гранти);
  8. European Institute of Innovation and Technology (EIT) – «Європейський Інститут з розвитку Інновацій та Технологій»;
  9. Eratom – Євратом – «Європейське співтовариство з атомної енергії».

 

Наразі розглянемо 3 (три) основних пріоритетних напрямки, на яких припадає найбільша кількість конкурсних пропозицій програми ЄС Horizon 2020:

1. Excellence Science («Передова наука»)  — вдосконалення наукової бази та забезпе­чення стабільного розвитку наукових досліджень у країнах Європи

2. Industrial Leadership («Промислове лідерство») – цей напрямок забезпечить основні інвестиції в ключові промислові технології та наддасть європейським компаніям максимальні можливості подальшого розвитку. Допоможе інноваційним малим та середнім підприємствам вирости до рівня провідних світових компаній.

3. Societal Challenges («Соціальні виклики»). Даний напрямок має на меті вирішувати завдання стратегії «Європа 2020» та відповідати на виклики, що виникають перед громадянами Європи та країнами світу (проблеми суспільства).

 

Для того, щоб краще зрозуміти зміст Пріоритетних напрямків, давайте нижче розглянемо деякі проекти-переможці з країн ЄС:

 

 

  Для бажаючих визначитись, в якому саме конкретному конкурсі програми Horizon 2020 необхідно взяти участь, на офіційному сайті Європейської Комісії www.ec.europa.eu створено спеціальний сервіc.

Скористатися цим сервісом можете і Ви.

https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/h2020-sections

 

Надалі необхідно зареєструвати заявку на участь, а перед цим – знайти міжнародних партнерів для створення повноцінного консорціуму (обов’язкова вимога до заявників).

Яким чином це зробити? – читайте у наших наступних матеріалах або реєструйтеся та приходьте на семінар «Easy-Funding» «Фонд ЄС Horizon 2020: як зробити пропозицію успішною та отримати бажане фінансування?»

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.