Підтримка економічного розвитку в Європі — європейські структурні та інвестиційні фонди (ESIF)

 

 

Більше половини фінансування ЄС прямує через 5 (п’ять) вищевказаних європейських структурних та інвестиційних фондів (ESIF). Вони спільно управляють Європейською Комісією та країнами ЄС. Метою всіх цих засобів є інвестування в створення нових робочих місць та стійкої і здорової європейської економіки.

Усі кошти управляються самими країнами ЄС, шляхом укладання угод про партнерство. Кожна країна готує угоду щодо співпраці з Європейською Комісією, яка встановлює, як будуть використовуватися ці кошти протягом поточного періоду фінансування 2014-2020.

Партнерські угоди призведуть до ряду інвестиційних програм фінансування для різних регіонів і реальних проектів.

Країни, що підписали таку партнерську угоду: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія , Румунія, Словенія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Великобританія.

 

Детальніше про фонди:

1.European regional development fund (ERDF) — Європейський фонд регіонального розвитку (ERDF) сприяє збалансованому розвитку економіки в різних регіонах ЄС (інновації та дослідження; малі і середні підприємства (МСП); низьковуглецева економіка). ERDF призначений для зниження економічних, екологічних та соціальних проблем в міських регіонах, з особливим акцентом на сталий розвиток міст. По меншій мірі близько 5% ресурсів ERDF відведені на «інтегровані дії» під керування містами.

 

2.European social fund (ESF) — Європейський соціальний фонд (ESF) – (підтримує проекти, пов’язані з працевлаштуванням населення по всій Європі та інвестує в капітал Європи за рахунок її працівників (молоді та претендентів на роботу)).

ESF є основним інструментом в Європі для підтримки робочих місць, щоб допомогти людям отримати кращу роботу і забезпечити більш справедливі можливості працевлаштування для всіх громадян ЄС. ESF фінансує 10 (десять) мільярдів євро на рік, покращуючи перспективи для працевлаштування мільйонів європейців, зокрема тих, кому важко отримати роботу.

Поширюється на країни: Румунія, Болгарія, Фінляндія, Швеція, Чехія, Хорватія, Словенія, Словаччина, Польща, Німеччина, Великобританія, Ірландія, Італія, Іспанія, Португалія, Бельгія, Данія, Нідерланди, Угорщина, Греція, Франція, Австрія, в процесі приєднання Туреччина і Македонія.

 

3.Cohesion fund (CF) — Фонд «згуртування» (CF) — кошти фонду транспортуються в екологічні проекти у країнах, де валовий національний дохід на одного мешканця становить менше 90% від середнього показника в Європі (у 2014-2020 роках це Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чеська Республіка, Естонія, Греція, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина та Словенія).

 

CF виділяє в цілому 63.4 млрд € за наступними категоріями:

  • трансєвропейські транспортні мережі, зокрема, пріоритетні проекти з європейським інтересом;
  • навколишнє середовище — підтримує проекти, пов’язані з енергетикою або транспортом, до тих пір, поки вони явно приносять користь навколишньому середовищу з точки зору енергоефективності (використання відновлюваних джерел енергії; розвиток залізничного транспорту).

Фінансова допомога Фонду «згуртування» може бути припинена тільки рішенням Європейської Ради (прийнятого кваліфікованою більшістю), якщо держава-член продемонструє надмірний дефіцит державного бюджету і якщо ЄР не прийняла відповідні заходи.

 

4.European agricultural fund for rural development (EAFRD) — Європейський сільськогосподарський фонд розвитку (EAFRD) — зосереджується на вирішенні особливих проблем, що стоять перед сільськими територіями Європейського Союзу.

Політика розвитку сільськогосподарських територій ЄС допомагає задовольнити широкий спектр економічних, екологічних та соціальних проблем 21-го століття. Спільна сільськогосподарська політика Європи (CAP) доповнює систему прямих виплат фермерам заходами з регулювання ринків сільськогосподарської продукції. Політика розвитку сільських територій ЄС фінансується за рахунок Європейського сільськогосподарського фонду, поряд з яким існує ще 118 різних програм розвитку сільських регіонів (RDP).

 

5.European maritime and fisheries fund (EMFF) — Європейський морський та рибний фонд (EMFF) — допомагає рибалкам впроваджувати екологічно безпечні методи риболовлі та вирішує питання прибережної громади, щоб диверсифікувати свою економіку, покращувати якість життя уздовж європейського узбережжя.

 

EMFF є фондом для морської і рибальської політики ЄС на 2014-2020 роки.

Це один з 5 (п’яти) європейських структурних та інвестиційних (ESIF) фондів, які доповнюють один одного і прагнуть сприяти до відновлення економіки та зростання робочих місць в Європі. Фонд допомагає рибалкам в умовах переходу до сталого рибальства, підтримує прибережні громади з метою диверсифікації їх економіки; фінансує проекти, які створюють нові робочі місця і покращують якість життя вздовж берегів Європи; полегшує заявникам доступ до фінансування.

 

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.