Корисна інформація

Підтримка економічного розвитку в Європі — європейські структурні та інвестиційні фонди (ESIF)

Більше половини фінансування ЄС прямує через 5 (п’ять) вищевказаних європейських структурних та інвестиційних фондів (ESIF). Вони спільно управляють Європейською Комісією та країнами ЄС. Метою всіх цих засобів є інвестування в створення нових робочих місць та стійкої і здорової європейської економіки.

Основні моменти під час процесу подання заявки на конкурс програми Horizon 2020

Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсі програми «Horizon 2020», який найбільше Вам сподобався або відповідає Вашій ідеї, Ви повинні подати пропозицію до кінцевого терміну подачі — Deadline (зазначається майже у кожній конкурсній пропозиції). Портал учасника (Participant Portal) має чіткі інструкції, які допоможуть Вам пройти процес подання заявки. Система сайту Європейської Комісії зараз стала простішою, ніж будь-коли – оскільки все відбувається в електронному вигляді і не потребує надсилання паперового варіанту справи чи особисту присутність заявника, як, наприклад, було раніше.

Робоча програма: Актуальні відкриті конкурси програми Horizon 2020, що діють на період 2018 – 2020 року

Нижченаведені теми заявок за напрямками «Промислове лідерство» (Industrial Leadership) та «Соціальні виклики» (Social Challenges), в яких можна прийняти участь, на момент ознайомлення з даним матеріалом не є вичерпним, оскільки граничний термін подачі заявок може передувати даті опублікування цієї інформації. За повним списком інформації та  усіма заявками звертайтесь до нас, відправивши Ваш запит на нашу електронну адресу: office@easy-funding.com.ua

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.