Алгоритм дій для участі у програмі ЄС Horizon 2020

Які будуть Ваші перші кроки з формування проектної пропозиції та подачі заявки на отримання фінансування від програми Horizon 2020? Як знайти підходящий конкурс або партнерів по проектам? Як зареєструвати Вашу компанію та які корисні сервіси Вам стануть в нагоді?

       

При знайомстві з програмою Horizon 2020 у багатьох виникає чимало питань, тому необхідно досить зважено підійти до вивчення основних правових та фінансових аспектів оформлення заявки на грант.

Розпочніть спочатку Ваші дії з вивчення правил та шаблонів програми, за допомогою електронного онлайн–путівника — Horizon 2020 Online Manual який знаходиться за посиланням:

http://ec.europa.eu/research/participants/docs/h2020-funding-guide/grants/applying-for-funding_en.htm:

 

 

 Вище схематично можна побачити, де знаходиться онлайн-путівник, які сервіси та офіційні документи доступні для заявника (див.зліва) та які кроки Вам доведеться пройти, перш ніж отримати повідомлення про укладення грантової угоди. А зараз більш детально про кроки…

 

Крок 1 — Знайдіть відповідний Конкурс проектів

Єврокомісія публікує на Порталі учасників (Participant Portal) усі оголошення про конкурси щодо науково-дослідних та інноваційних програм Horizon 2020, перелік актуальних конкурсних пропозицій можна знайти за посиланням:  

http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/funding/index.html

 

Якщо у Вас виникають питання на першому етапі, Вам стане в нагоді Національний Контактний Пункт (НКП), який можна знайти відповідно до країни-реєстрації в програмі Horizon 2020 за посиланням:

http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/support/national_contact_points.html.

Консультанти НКП з радістю нададуть Вам інформаційні послуги та допоможуть знайти найбільш підходящий Вашому профілю конкурс.

 

Малі та середні підприємства (МСП) підтримуються додатково ще одним сервісом — Enterprise Europe Network.

 

 

 

Крок 2 — Знайдіть партнерів по проекту або приймайте участь індивідуально

Спільні проекти: більшість фінансованих ЄС проектів є спільними проектами, куди повинні входити не менше 3-х організацій (партнерів) з різних країн держав-членів ЄС або асоційованих країн.

Нижченаведені сервіси пошуку партнерів допоможуть Вам знайти організації, які хотіли б взяти участь у пропозиціях (там Ви також зможете розмістити Вашу пропозицію про співпрацю):

СORDIS

Participant Portal-Search Partners

National Contact Points

Enterprise Europe Network

 

Індивідуальний дослідник або команда: програмою Horizon 2020 надається можливість подачі заявки на участь у конкурсах в якості індивідуального дослідника, команди чи організації. Такі можливості, в основному, фінансуються в рамках грантів Horizon 2020 — Європейської дослідницької ради (ERC) та конкурсів підсекції Марії Склодовської-Кюрі (MSCA).

Малі та середні підприємства (МСП) можуть подавати свої заявки на участь у напрямку — SME Instrument.

 

 

 

Крок 3 — Створіть свій обліковий запис на Порталі учасників

Для того щоб заповнити необхідні форми і представити їх в електронному вигляді до Єврокомісії, в першу чергу, необхідно створити обліковий запис на Порталі учасників (Participant Portal).

Для цього, на Порталі учасників (Participant Portal) в верхньому правому кутку, необхідно вибрати кнопку «REGISTER» та розпочати процес реєстрації….

http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/funding/index.html

 

 

 

Крок 4 — Зареєструйте свою організацію

Єврокомісія веде онлайн-реєстр організацій, що приймають участь у дослідних, інноваційних, освітніх, аудіовізуальних та культурних програмах ЄС. Це дозволяє виконувати послідовну обробку офіційних даних таких організацій і дає можливість уникати множинних запитів однієї і тієї ж інформації.

Якщо Ви хочете взяти участь у програмі Horizon 2020, Ваша організація повинна бути зареєстрована (Participant Register) і отримати 9-значний ідентифікаційний код учасника (PIC-number), який є унікальним ідентифікатором Вашої організації і буде використовуватися Комісією при будь-яких взаємодіях з Вами.

 

 

 

Крок 5 — Подайте свій проект до Комісії

Для заповнення стандартних форм і представлення Вашого проекту до Комісії, необхідно увійти в систему Вашого зареєстрованого профілю на Порталі учасників (Participant Portal).

Далі необхідно перейти в розділ електронної подачі пропозицій на сторінці обраного Вами оголошення та натиснути кнопку «Submit»— «Подати».

 

Наголошуємо на те, що перед початком вище перелічених кроків Ви повинні уважно підійти до оформлення самої проектної пропозиції.

Нижче наведена схема з питаннями та послідовністю дій за допомогою якої підготувати Ваш проект стане простіше, а якість проектної пропозиції підвищиться в декілька разів:

 

 

 

Радимо долучитися до учасників нашої інформаційної події http://seminar.easy-funding.com.ua/, щоб краще розібратися в питаннях оформлення, подання та реєстрації Вашої пропозиції з ціллю отримання гранту від програми Horizon 2020.

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.